Co u nás můžeme nabídnout?

Naše služby zajisté ocení jak jednotlivci,  tak i zájmové skupiny, firmy, a dokonce i kapely všemožných žánrů.

Kontaktujte nás

Sítotisk

Velice odolný, kvalitní a detailní potisk textilu.

Merch-design

Precizní grafické práce na míru, určené pro potisk textilu.

Nažehlovací fólie

Vhodný na loga, nápisy a jednokusový tisk.

Dokončovací práce

Složení, balení

Výšivka

Odolná, prémiový vzhled, vhodná pro doplňkový tisk.

Prezentace

Incidunt ut labore et dolore magnam ali quam quaerat.

Ruční sítotisk

Sítotisk je jednou z nejkvalitnějších metod potisku. Jeho hlavními výhodami jsou vysoká odolnosttisková kvalita a cena. Sítotiskem lze natisknout jak jednoduché motivy, tak i detailní ilustrace.

Tisk může být dále ozvláštněn různými efetky – 3D, metalické odstíny, puff, reflexní tisk, fluorescenční tisk, glitr a mnoho dalších. Díky tomu může být Váš merch nepřehlédnutelný.

Vhodný především pro:
Firmy, zájmové skupiny, kapely, festivaly, začínající oděvní značky, letní tábory

Nažehlovací fólie

Fólie je finančně nenáročná technologie na potisk jednokusových zakázek. Tato metoda je vhodná především pro tisk jednoduchých vektorových grafik, jednobarevných nápisů a log.

Stejně jako u sítotisku, i fólie nabízí široké spektrum efektů – 3d, neon, fluorescenční fólie, metalické odstíny, glitr, bezpečnostní folie pro potisk reflexních oděvů, semiš a další.

Vhodné především pro:
Narozeninová trika, jednokusové objednávky, vtipná trička, dresy, pracovní oděvy, reflexní oděvy

Výšivka

Výšivka je  levná a kvalitní metoda pro nízkonákladové objednávky. Vyšíváme až v 8 barvách a výšivku zvládneme aplikovat na různé druhy textilu – trička, spodní prádlo, snapbacky, a mnoho dalších.

Tato metoda je zároveň hojně využívaná na výrobu tkaných etiket nebo nášivek. Obecně je výšivka žádaná především pro její cenu, odolnost, materiálové možnosti a luxusní vzhled.

Vhodné především pro:
Firemní trika, méně-kusové objednávky, luxusní merch, čepice, tkané etikety, nášivky a pracovní oděvy.

Merch-design

Take full control of the power Salient has to offer with our new exciting page builder. You’ll be grinning in delight when you see just how easy it is to create stunning layouts with little effort.

Discover More

Dokončovací práce

The days of being overwhelmed by long documents without any visual guidance are over – We have an entire video tutorial series available for you that’s narrated through the duration.

See The Tutorials

Prezentace

The looks & functionality you’ve been dying for are finally easily accessible. We know you’ll enjoy the freedom to showcase your content in the way that it deserves.

Shine Like A Star